sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

AKDENİZ Akademi KPSS Kursu-Mersin

 • Kategori : KPSS-ALES-DGS Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.akdenizakademi.com
 • İl / İlçe : MERSİN(İÇEL) | MEZİTLİ
 • Telefon : 0324 233 04 72
 • Adres : Camiişerif Mah. 5217 Sok. No:10 MERSİN
 • Kurs Hakkında :

  1986 yılında özel dershane öğretmeni olarak farklı konumlarda çalışmakta olan ve birbirini iyi tanıyan 12 ortakla Mersin'de hizmet vermeye başlayan "Özel Mersin Akdeniz Dershanesi" eğitim-öğretim öncelikli emeklerin sonucu, kurumu tanıtmayı başardı ve birkaç yılda Mersin'in bilinen, beğenilen bir özel dershanesi halini aldı. 1992'de bugünkü binasına taşınan dershanemiz LİSE ve ÜNİVERSİTEYE hazırlıkta gördüğü yoğun ilgiyle binlerce gencin üst okullara yerleşebilmesinde unutulmaz katkılar sağladı. 1999'dan sonra çalışma alanlarına "eski adıyla DMS"yi KPSS'yi de katan kurum, bu alanda da örgütlendi.

   22 yıllık yolculuğunda bazı ortaklar aramızdan ayrıldı, bazı yeni ortaklarla yeniden güçlendik. 22 yıl içinde Pozcu'da ve Tarsus'ta açtığımız şubeler uzun yıllar hizmet verdikten sonra bir yandan şehirlerarası öğretmen yolculuklarının yoruculuğu, diğer yandan dershane sayısının hızla artması ve öğrencilerin bu kurumlarca paylaşılması sonucu hizmeti yeniden tek merkezde vermeyi sürdürüyoruz.

  Hizmet binamız, şirketimizin kendi malı olup, özel merdiveniyle çıkılan 2. ve 3. kat ile terastan oluşan, 17 derslikli, dershane olarak inşa edilen ve düzenlenmiş niteliktedir. Dershane binalarının ana caddelerde, gürültü yoğunluğu arasında değil, merkezde ama sakin yörelerde olması gerektiği inancımızı sürdürüyoruz. 22 yılın sonunda Mersin'li gençlerden 2673 mühendis, 1908 doktor, 8757 öğretmen, 2942 hukukçu, 6214 iktisatçı, 5148 işletmeci, 5674 sağlık personeli olmak üzere onbinlerce gence üniversite kapısı açan binlerce ilköğretim öğrencimize Anadolu Lisesi-Fen Lisesi ve çeşitli liseleri kazanmalarını sağlayan; özellikle son yıllarda hızla artan sayıda yüzlerce KPSS ile iş sahibi olan ğretmen ve diğer devlet memurluğu yerleştirmesi sağlayan dershanemiz kazanç anlayışını öne çıkarmadan; gencin eğitim ve öğretimini sağlama anlayışını öncelikli tutarak Mersin halkına ve gençlerimize hizmet vermeyi sürdürüyor.

   Amacımız, Mersin'lilerin belleğinde edindiğimiz güveni koruma ve daha ileri noktalara taşımaktır. Bununda sağlanacağını biliyor, kalan eksiklerimi de azaltarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Haber, Duyuru ve Blog