sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

Marmara Spor Kulübü Sualtı Hokeyi Kursu

 • Kategori : Spor Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.marmarasport.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | KADIKÖY
 • Telefon :
 • Adres : Doğuş Üniversitesi Kampüsü Hasanpaşa Mah. Zeamet Sok.No:21 Kadıköy / İstanbul
 • Kurs Hakkında :

  1997 yılından bu yana kuruluş amacına uygun olarak her yaş grubuna yönelik yüzme eğitimi veriyor. Antrenman yapmaya müsait modern ve hijyenik havuzlarda küçüklere ve yetişkinlere yönelik kurslar ile ileri seviyede yüzme öğrenebilirsiniz. Üyeler alacakları destek sayesinde su korkularını yenebilir, mevcut olan yüzme tekniklerini daha ileri seviyelere rahatlıkla çıkarabilirler. 

     Yetişkinler ve çocuklar için kurs eğitimleri pedagoji gereği ayrı zamanlarda programlanmakta. Ayrıca yüzme bilenler için yapılan antrenmanlara katılarak kondüsyon geliştirici ve/veya kilo vermeye yönelik çalışmalarda, akademisyen eğitmenlerin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Kulüp merkezi Üsküdar'da olup, kuruluşundan bu yana antrenmanlarını İstanbul'un Anadolu yakasındaki en faal olimpik havuzlarını bünyesinde barındıran ve en büyük yüzölçümüne sahip olan Burhan Felek yüzme havuzu ve spor kompleksinde sürdürmekte. Tesis bünyesinde iki adet havuz bulunmaktadır. 25 metre yarı olimpik olan havuzun girişi ana cadde üzerindedir. 50 metrelik tam olimpik olan Galatasaray yüzme havuzu girişi ise eski tenis kortlarının bulunduğu bölgededir. Şimdilerde bu alan 50. Yıl voleybol salonu olarak hizmet vermektedir. Yüzme kompleksi bünyesinde, kulüp üyelerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor. 

     Gelen talepler doğrultusunda Acıbadem, Fenerbahçe, Ataşehir , Maltepe, Ümraniye Şerifali ve Sancaktepe'de diğer şubeler faaliyete geçirildi. Nihayetinde kulüp; Anadolu yakasında en bilindik kulüp olma hedefine ulaşmış bulunmakta. Marmara Spor Kulübü, tercihen ulaşımı size en uygun olabilecek şubelerde Üsküdar, Fenerbahçe, Ataşehir, Ümraniye ve Acıbadem yüzme kursu ile rahatça faydalanabileceğiniz yüzme ve sualtı hokeyi eğitimi ve çocuklar için yaz spor okuluhizmeti sunmaktadır. Özel ders alarak da yüzme sorunlarınızı çözebilirsiniz.. 

     Yüzme çalışmalarının yanısıra 3 - 12 yaş grubundaki çocuklar için yetenek tespitine yönelik temel spor eğitimi ve jimnastik programları uygulanmaktadır.Kadıköy ve Sancaktepe, Çekmeköy bölgesinde yapılmakta olan Cimnastik Kursları sayesinde çocuklar ilgi ve yeteneklerine göre yönlendirilmektedirler. Ümraniye, Çekmeköy, Samandıra, Kartal, Ataşehir ve Üsküdar bölgelerinde cimnastik kursu araştıran aileler rahatlıkla çalışmalarımıza katılabilirler. 

     Ulus olarak olimpik başarılara imza atabilecek sporculara sahip olabilmemiz için sağlam bir temele ihtiyacımız olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz. Hangi spor dalına yatırım yapılacaksa yapılsın bu işin temeli cimnastik biliminden geçer. Her beden eğitimi ve spor faaliyeti cimnastik içerir. Geleceğin sporcularını yetiştirirken, yetenek seçimi yaparken cimnastik sanatından yararlanıyoruz. Cimnastik temel eğitimi ve kurslar ile başarıyı kovalıyoruz.

     Uzun yıllar boyunca kulüp bünyesinde dersler veren kurucu üyelerimizden Servet ve Serkan hoca şimdilerde idari görevlerde bulunuyor olsalar bile, tenis branşının devam etmesi için bireysel çabalarını fırsat buldukça sürdürmektedirler. Şimdilerde bayrak gençlere teslim edilmiş durumda. İstanbul çeşitli lokasyonlarında Ataşehir, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Maltepe, Ümraniye gibi merkezi lokasyonlarda ve kendi kortlarınızda alabileceğiniz tenis eğitim desteği ve birebir özel tenis dersi için destek vermekten keyif duyarız.

     Marmara Spor Organizasyonları, dernekleşmeden önce 1995 yılından bu yana ve aralıksız olarak besyo alanında hizmet vermekte. Organizasyonun başlıca hizmet alanı, spor akademilerine hazırlık kurslarıdır. MSD Spor Akademisi'nden mezun olan birçok genç arkadaşımız ülkemizin değişik yerlerinde beden eğitimi öğretmeni, antrenör, spor uzmanı, çeşitli kurum ve kuruluşlarda spor direktörü, lüks işletme ve otellerde masör / masöz olarak hizmet etmektedir.

  Sancaktepe, Çekmeköy, Sultanbeyli, Ümraniye gibi geniş bir çevrede Voleybol ve Basketbol okulları ile yetenek tespiti, altyapı ve takım çalışmaları sürdürülmektedir. 

  Sancaktepe basketbol kursu ve voleybol kursu çalışmalarımızı yerinde izleyebilir, keyifli antrenmanlara iştirak edebilirsiniz. Basketbol ve voleybol kurslarından yetişen sporcularımız ile bölgesel müsabakalara katılım orta ve uzun vadeli hedeflerimizdendir.

Haber, Duyuru ve Blog