sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

NEW YORK STÜDYO Yabancı Dil Kursu -Kozyatağı

 • Kategori : Yabancı Dil Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.newyorkstudio.com.tr
 • İl / İlçe : İSTANBUL | KADIKÖY
 • Telefon : 0216 362 88 44
 • Adres : Bayar Cad. 97-A/4 Kozyatağı, İstanbul
 • Kurs Hakkında :

   Prof. Dr. Solmaz Ayarslan tarafından 1998 yılında, İstanbul’da kurulan New York Studio Dil Okulları, yabancı dil öğrenimine getirdiği yenilikçi eğitim anlayışıyla bireysel çözümlerin yanı sıra ağrlıklı olarak şirketlere kurumsal çözümler üreten, %100 başarı oranına sahip Türkiye’nin en kaliteli dil okuludur. 

           Bugün,  ‘New  York  Studio  Dil  Okulları’  İstanbul’un  en  önemli  lokasyonları  olan Beyoğlu  İstiklal  Caddesi,  Caddebostan  Bağdat  Caddesi,  Kozyatağı  Bayar  Caddesi şubelerinde üstün standartlarda, kaliteden ödün vermeyen, sonuç odaklı ve öğrenci memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla katılımcılarına yabancı dil eğitiminde yüksek iletişim becerisi kazandırmaktadır. 

           NYS  Dil  Okulları,  her  biri  alanında  uzman,  deneyimli,  üniversite  mezunu  ve uluslararası  tanınan  eğitim  sertifikası  sahibi  öğretmen  kadrosu  ile;   İngilizce, Almanca, Fransızca,  İspanyolca,   İtalyanca,  Rusça, Arapça,  ve Türkçe  gibi  tüm  dünya  dillerinde eğitim vermektedir. Eğitim programlarını bireylerin ya da kurumların ihtiyaç analizini gerçekleştirdikten sonra planlayan NYS, katılımcılarının dil düzeyi ne olursa olsun hedeflerine başarıyla ulaşmasını sağlayacak, zamanlama konusunda esnek seçenekler üreten programlara sahiptir. 

           Genel  yabancı  dil  programlarının  yanı  sıra  sınavlara  hazırlık  programlarıyla  da öğrencilerini başarıya ulaştıran NYS Dil Okulları, IELTS, TOEFL, YDS, ICAO Operational Level 4, PROFICIENCY, KET, TOEIC, BULATS gibi sınavlara yönelik eğitim programlarını başarıyla uygulamaktadır. 

          Öğrencilerinin İngilizce iletişim kurma becerileriyle fark yaratmalarında ve kişisel yetkinliklerini arttırmalarında katkıda bulunan NYS Dil Okulları her biri farklı içeriklerle hazırlanmış farklı amaçlara hizmet eden eğitim programlarıyla katılımcılarının başarıya ulaşmasında katkı sağlar. New York Studio Dil Okulları Bireysel Gelişim Programları, Profesyonel Programlar, Sektörel Programlar ve Uluslararası İngilizce sınavlarına hazırlık programlarını sunar.

           1998 yılından bu güne kadar, şirket yöneticilerinden öğrencilere, çocuklardan ev hanımlarına kadar geniş bir kitlenin yabancı dil eğitiminde en çok tercih ettiği dil okulu olan NYS Dil Okulları yalnızca bireylere değil; her biri sektöründe lider şirketlerle de uzun soluklu eğitim faaliyetlerinde bulunmuştur. 

Haber, Duyuru ve Blog