sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

NINE Performance House Yoga,Pilates -Cihangir

 • Kategori : Pilates & Yoga Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.nineperformance.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | BEYOĞLU
 • Telefon :
 • Adres : Cihangir / Beyoğlu
 • Kurs Hakkında :

  Pilates, bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşan bir egzersiz programıdır. Pilates, diğer egzersizler de bulunan dengesiz kas oluşumuna neden olabilecek hareketleri içermediği için bütün kaslar korunur, güçlenir ve esner.

  Pilates, vücudunuzdaki bel, boyun, diz, omuz, dirsek ve diğer eklemlerdeki ağrıların giderilmesin de büyük rol oynar.

  Pilates vücudun merkezini (core) güçlendirip, denge ve koordinasyonu arttırarak stresi azaltmaktadır.

  Pilates vücudumuzu daha iyi tanımamızı sağlar ve faydalarını günlük hayatımızda da hissederiz.

  Pilates çeşitli rahatsızlıkları olan insanlardan profesyonel sporculara kadar herkesin sağlığını iyileştirmek için kullanılmaktadır.

   Kelime anlamı ‘bağ kurmak’ olan ve Hindistan’da binlerce yıldır var olan Yoga, Batı’da ise son yıllarda hızla gelişmekte.  Beden, nefes ve zihin bağı üzerinden işleyen bir farkındalık disiplini.  Yoga ile beden üzerinde çalışarak vücudumuzu sağlıklı ve esnek tutmanın yanı sıra, nefesimizi ve zihnimizi etkileyebiliyoruz. Bu da kişiyi kontrol dışı halden (kaos) kontrol altında olma hissine davet ediyor. Zamanla doğru nefes almayı öğretiyor ve daha ilk dersten sinirsel bir rahatlama sağlıyor. Bu yüzden yoga herkese iyi geliyor.

           Aktif spor yapanlar da yoga yapmalı mı?

  Evet yapmalı. Özellikle kaslar pasif iken derin esnemelerin olduğu yin yoga stilini aktif spor yapanların da uygulaması gerekiyor. İnsan bedeninin %75’ten fazlası su. Yoga ile bedeni bir ağ gibi saran ‘fasya’ adı verilen doku (kası kasa, kası kemiğe bağlayan ve eklemlerde yoğun olarak bulunan doku) jelden (katı halden) solüsyon (su) haline dönüşmeye başlıyor. Sıkışmalar ve ağrılar geçmeye başlıyor. Yaşam kalitesi yükseliyor.

Haber, Duyuru ve Blog