sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

Galatasaray Üniversitesi Yabancı Dil Kursu

 • Kategori : Yabancı Dil Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.ydk.gsu.edu.tr
 • İl / İlçe : İSTANBUL | BEŞİKTAŞ
 • Telefon : 0 212 327 33 02
 • Adres : Çırağan Cad.No:36 Ortaköy-Beşiktaş
 • Kurs Hakkında :

  1. Kayıt olmak için üniversitemizin Ortaköy yerleşkesine gelinmesi mecburidir. Yerleşke giriş-çıkışında sıkı güvenlik tedbirleri uygulandığından herhangi bir sorunla karşılaşmamak için hafta içi 14:00-18:30 ve hafta sonu ise 09:00-15:00 saatleri arasında gelinmesi önerilir. Belirtilen saatler dışında gelmeniz mecburi ise, Yabancı Dil Sekreterliği ile görüşüp randevu almanız gerekir.

  2.  Kurs ücretleri programlar başlamadan önce tahsil edilir. Ödemeler peşin, kredi kartına (Bonus, World, Maximum) taksitlendirme veya banka havalesi ile yapılabilir. Banka havalesi için gerekli bilgiler: Hesap sahibi: GSÜ Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, Banka: Ziraat, Şube: Ortaköy, IBAN:TR78 0001 0008 2801 6309 2550 04.

  3.  Devam bildirimi: İki veya daha fazla kur için kayıt yaptıran öğrencilerin devam edecekleri her kur başlamadan en geç 3 gün önce devam edeceklerine dair bildirimde bulunmaları gerekmektedir. Bildirimde bulunmayan öğrencilerin mevcut sınıflara devam garantisi bulunmamaktadır ve kayıt dondurmadıkları sürece devam hakları kullanılmış sayılacaktır.

  4.   Ücret İadesi: Ancak bir sınıf için yeterli kayıt sayısına ulaşılmadığında kayıt ücreti iade edilir. İade için: (a) Kimlik fotokopisi, (b) Ödeme belgesinin aslı, (c) Banka hesap no ve IBAN no bilgisi gerekmektedir. Bu koşul haricinde hiçbir surette kayıt ücreti iadesi yapılmamaktadır.

  5.   Kayıt Dondurma: Herhangi bir kurun ilk 8 saat içinde mazeretlerini bildiren bir dilekçe ile başvuranlar, mazeretleri kurs yönetimi tarafından uygun bulunduğu takdirde mevcut haklarını daha sonra kullanmak üzere kayıtlarını dondurabilirler. Kayıt dondurma hakkı satın alınmış kur sayısına bakılmaksızın sadece 1 kere kullanılabilir. Kayıt dondurma 8 ay süre ile geçerlidir. Kayıt donduran kursiyerlerin devam haklarını 8 aylık süre içerisinde devam eden programlardan herhangi birinde kullanmaları gerekmektedir. Bu süre içinde programa devam edilmediği takdirde herhangi bir hak iddia edilemez.

  6.    Devamsızlık / Başarı Durumu: Programlara 2/3 devam zorunluluğu vardır. Devamsızlıktan kalanlar ve ya başarısız olanlar aldıkları kuru, kurs ücretini ödemek kaydıyla tekrar edebilirler.

  7.    Programa kayıt yaptıran öğrenciler Galatasaray Üniversitesi’nin bütün yönetmeliklerine uymak zorundadırlar.

Haber, Duyuru ve Blog