DC Kozmos Sanat Akademisi

 • Kategori : Sahne Sanatları ve Diksiyon Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.dckozmos.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | BEŞİKTAŞ
 • Telefon : 0212 227 11 11
 • Adres : Türkali Mah. Nüzhetiye Cad. 38 / B Beşiktaş İSTANBUL
 • Kurs Hakkında :

  Hepimiz, tıpkı parmak izimiz gibi  farklıyız!

  Beşiktaş’ta sanat akademisi olarak özgün eğitim modelleri ile farkını ortaya koyan DC Kozmos, ihtisaslaşmış eğitmen ve danışman kadrosu ile geleceğin sanatçılarını gösteri dünyasına hazırlıyor. Kişinin içindeki özgün yaratıcılığı ortaya çıkarması için zemin hazırlayan DC Kozmos, bireyin kendini yeniden keşfetmesi için fırsatlar sunuyor.

  Alanında uzman Devlet Tiyatrosu Sanatçıları, Seslendirme ve Dublaj Sanatçıları, TRT Spikerleri, Yazarlar ve Yönetmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren DC Kozmos Akademi, eğitimlerini başarı ile tamamlayan katılımcılara, bünyesindeki medya yapım işleri, sahne projeleri, ajans desteği ve akademi dışında da desteklerine devam etme imkanları sunuyor.

  Akademik yönü olan, alanında ihtisaslaşmış, profesyonel eğitmen kadrosu ve doğru programlama ile eğitim veren DC Kozmos Akademi’de, Diksiyon / Kamera Önü Oyunculuk / Sunuculuk Spikerlik / Seslendirme Dublaj / Oyunculuk / Senaryo Yazarlığı / Sinema – Tiyatro Yönetmenliği / Konservatuvara Hazırlık gibi eğitimlerin yanı sıra Diksiyon gibi her meslek grubunun ihtiyacı olan kişisel gelişim eğitimleri, bireysel, mesleki ve kurumsal eğitimlerle, 9-13 14-16 yaş grubu çocuk ve genç yetişkinler için de  kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri, yaratıcılıklarını öne çıkaran interaktif çalışmalar yaparak kişisel gelişimlerine katkı sağlayan, sosyal becerilerini ve özgüvenlerini artırmayı amaçlayan Diksiyon / Hızlı Okuma / Yaratıcı Drama / Seslendirme Dublaj / Kamera Önü Oyunculuk, Senaryo ve Yönetmenlik eğitim programları hazırlanmıştır.

  DC Kozmos Sanat Akademisi Danışman ve Eğitim kadrosunda yer alan isimler ise şöyle;  Tamer Levent, Meltem Cumbul, Murat Han, Şakir Gürzümar, Levent Ülgen, İlker Aksum, Reha Özcan, Saydam Yeniay, Faik Ertener, Tuna Orhan, Hakan Çimenser, Ahmet Uz, Seda Yıldız, Galip Erdal, Rahşan Çiğdem İnan, Ali Gül, Rıza Karaağaçlı, Cem Başeskioğlu, Murat Karahüseyinoğlu, Berat Özdoğan, Ege Ellidokuzoğlu, Deniz Hamzaoğlu, Alparslan Karaduman, Su Özkarataş, Erdeniz Kurucan ve Mehmet Şahin.

Haber, Duyuru ve Blog
 1. Meltem Cumbul İle Eric Morris Sistemi Oyunculuk Eğitimi

  Elli beş yılını sistemin kurulması ve gelişimine ayırmış olan Eric Morris, sistemi ikiye ayırıyor; Enstrüman ve İşçilik. Eğer biz bir piyano olsaydık, düzgün ses çıkarabilmemiz için akord edilmem Devamı..

 2. Burak Göral ile Senaryo Yazarlığı Eğitimi

  Senaryo yazarlığı için gerekli olan bellek, zeka kıvraklığı ve yetenek, tıpkı kas sistemi gibi geliştirilebilir. Bu program katılımcıların senaryo yazım teknikleri, yazım sırasında karşılaşılan zorluklar, bunlarla Devamı..

 3. Cem Başeskioğlu ile Senaryo Yazarlığı Eğitimi

  SENARYO YAZMAK KOLAY, ZOR OLAN SENARİST OLMAK

  Şimdi sizlerden bugüne kadar duyduğunuz bütün senaryo safsatalarını bir kenara atmanızı istesem; tıpkı yazmaya olan korkunuzu atmanızı istediğim Devamı..