• Kategori :
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website :
 • İl / İlçe : |
 • Telefon :
 • Adres :
 • Kurs Hakkında :
Haber, Duyuru ve Blog
 1. YKS Tarihi Değişti!

  YKS için YÖK'ten son dakika açıklaması yapıldı. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamayla birlikte erken seçim Devamı..

 2. 2018 LGS Başvuruları Başladı

  Milyonlarca öğrencinin beklediği, 2018 Liselere Geçiş Sınavının (LGS) ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Milli Eğitim Bakanlığı'nın, merkezi sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumları için Devamı..

 3. Öğretmenlik Mesleki Yeterlilik Sınavı

  Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmene performans sistemiyle ilgili yönetmelik taslağı hazırladı. Taslağa göre veliler, öğrenciler, okul müdürleri, meslektaşları her ö Devamı..

 4. EBA KURS KAYITLARI NASIL YAPILIR?

  EBA kurs kayıtları için başvurular 7 - 18 Şubat 2018 tarihleri arsında yapılacak ve ikinci dönem dersleri 3 Mart'ta başlayacak. Onun haricinde yaz dönemi kurslarının başvuruları Devamı..

 5. YARIYIL TATİLİ NASIL DEĞERLENDİRİLMELİ?

  YARIYIL TATİLİ NASIL DEĞERLENDİRİLMELİ?

  Öğrencilerin dört gözle beklediği yarıyıl tatili nihayet geldi. Tatil hayalleri kurmaya başladık. Gece geç saat Devamı..

 6. KURS SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ ?

  KURS SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ ?

  1) Eğitim alınacak kursun ev veya işyerine yakın olması gerekir.Uzak lokasyonda olan bir kurs daima devamsızlık sebebidir.
  Devamı..

 7. 2017 yılında eğitimde neler oldu?

  Eğitim alanında 2017'de, üniversiteye ve liseye girişte uygulanacak yeni sistemler, kamuoyu tarafından en çok konuşulan konular oldu.

  Eğitim alanında en öne Devamı..

 8. Bilgileri nasıl uzun süre kafamızda tutabiliriz?

  Yapılan araştırmalar beynimizin, bizi gereksiz bilgilerden korumak için aşırı yüklemeye engel olduğunu ve bu yüzden öğrendiğimiz yeni bilgileri kullanmadığımızda ya da tekrar etmediğimizde unuttuğumuzu gö Devamı..

 9. LİSELERE GİRİŞ SINAVI

  6 Madde'de Yeni Lise'ye Giriş Sistemi

  Eylül ayı ortasında TEOG ani bir kararla kaldırıldı. Bunu izleyen neredeyse iki ayda yeni sistemin ayrıntıları uzun süre belli olmadı. Son g Devamı..

 10. ÖSYM 2018 Sınav Takvimi

  ÖSYM 2018 Yılı Sınav Takvimi (*)

  Devamı..
 11. İŞKUR Mesleki Eğitim Kursları

  MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI

   

  İşgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde işsizlerin niteliklerini geliştirerek istihdam edilebilirliklerini artırmak amacıyla yap Devamı..