sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

Pera Güzel Sanatlar Kursu Kadıköy

 • Kategori : Güzel Sanatlar Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.perasanat.com.tr
 • İl / İlçe : İSTANBUL | KADIKÖY
 • Telefon : 0216 550 88 07
 • Adres : Osmanağa Mahallesi Nakil Sokak 4/1 Kadıköy – İSTANBUL
 • Kurs Hakkında :

  Programlar yapılırken bir kurul oluşturulmuştur. Bu kurul konusunda uzman ve yetkin kişilerden oluşmuş, üniversitelerden konu ile ilgili danışmanlar bu kurullara zaman zaman katılımları sağlanmıştır. Eğitime uluslararası standartlarda bir seviye ve boyut kazandırarak öğrencilerimizin rekabet ortamına uyum sağlamalarını ve mesleki gereksinimlerini tespit ederek onları bilinçlendirmeyi hedeflemiştir. Pera Güzel Sanatlar‘ ın gerçek amacı ise yaratıcı genç insanlar için uluslararası seviyede referans noktası haline gelmektir. Pera Güzel Sanatlar'ın İletişim Meslek programları bu kriterler göz önüne alınarak yapılmış ve uygulanmıştır.

  Pera Güzel Sanatlar, 25 yıldır Sanat ve Meslek alanlarında buluş, yaratıcılık, teknoloji kullanma performans sergileme ile bunu uygulanabilir profesyonelliğe dönüştürme anlamında Türkiye’de lider durumdadır. Eğitim sistemimizin anahtarı ise iyi kalitede öğretmenler, üretim dünyasına ve onun ihtiyaçlarına yönelik esneklik ile sürekli değişen teknolojimizdir.

  Pera Güzel Sanatların yenilik, öncü yaklaşım ve sürekli dış dünyayla ilişki içersinde kendini yenilemesi, konum olarak çevresindekileri çok güçlü bir şekilde etkileyen eşsiz ve spesifik bir kişiliğe sahip olduğundandır. Eğitim sistemine kazandırdığı yeni programları, uygulamaya soktuğu yeni projeleri ve sürekli gelişim içersin deki olgusuyla Pera Güzel Sanatlar’ ı sistem içersin de lider konumda, başarılı kılmaktadır. Birçok kişi programların neticesi olarak meslek sahibi olmuş, aldığı eğitimle pazardaki eksikliği gidermiştir.

  Programlar, genel şartlar dikkate alınarak yapılmıştır. Genel şartları oluşturan etkenlerin başında; kursların sonunda bir meslek sahibi olmak, meslekle ilgili ise eksiklerini akademik olarak tamamlamak, bilgi ve beceri düzeylerini yükselterek iş ve meslek sahibi yolunu açmak, aldıkları eğitimi uluslar arası belgelendirme sistemleri ile desteklemek ve eğitimi akredtitasyonlu bir hale getirmektir.

  Bunun için; a) Seçilen programların toplumun ihtiyaç duyduğu alanlarda açılması, b) Eğitim sürelerinin ekonomik ve akademik olması, c) Eğitimi alacak olan kişilerin ,ruhsal ve fiziksel olarak da yapmayı planladığı işe veya mesleğe uygun olması, d) Mesleği gereği ihtiyaç duyulan malzemeye ulaşması, gibi kriterlerin üzerinde önemle durulmuş ve bu kriterler dikkate alınmıştır.

  Pera Güzel Sanatlar'ın İletişim Meslek programları bu kriterler göz önüne alınarak yapılmış ve uygulanmıştır. Birçok kişi programların neticesi olarak meslek sahibi olmuş, aldığı eğitimle pazardaki eksikliği gidermiştir. Tüm Dünyada üniversite harici eğitim ve öğretim çalışmaları çok ciddi yapılmaktadır, bunun en önemli göstergeleri ise gelişmiş ülkelerde daha çok yaygın olması, bu ülkelerde neredeyse her eyalette üniversite sayısı kadar meslek eğitim programları uygulayan eğitim merkezlerin bulunmasıdır. Bu ülkelerde, bu iş gerçek anlamda endüstriye dönüşmüştür. Eğitimi her kesime ve her yaşa yayarak ülkenin gelişmesine katkı sağlamış, toplumdaki kalite ve refahın yükselmesinde eğitimi 1.’inci basamak olarak kabul etmişlerdir.

  Pera Güzel Sanatlar Okulu böyle bir eğitim anlayışının Türk eğitim sistemi içerisinde yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile Sanat ve Meslek Bölümlerini birer Mesleki Eğitim Programına dönüştürerek, Avrupa kalite onaylı belgelerle sertifikalandırmıştır.

  Bu anlamda İstanbul’da 3 değişik yerleşkede bulunan merkezlerde bu eğitim programlarını uygulamaya koymuştur. Bomonti, Beşiktaş ve Kadıköy yerleşkelerinde bu program uygulamalarını yapmaktadır.

Haber, Duyuru ve Blog