İstanbul Business School

 • Kategori : Mesleki Kurslar
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.ibsturkiye.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | ŞİŞLİ
 • Telefon : 0850 265 04 27
 • Adres : Maslak Mahallesi Bilim Sokak No:5 Sun Plaza Kat A3 Sarıyer-İstanbul
 • Kurs Hakkında :

  İstanbul Business School kültürünün özü, dokunduğu bireylerin sahip oldukları potansiyelleri ile ilgili farkındalık yaratmak, en "özgün" becerilerini "en tutkulu oldukları alanda" uygulayabildikleri bir yaşam kurgusu tecrübe etmeleri için desteklemektir.

  İstanbul Business School olarak, hayal ettiğimiz başarıya ulaşmak için dünyayı değiştirmiş ilham verici liderlerin zihin haritalarını anlamayı ve anlatmayı, etkinliği evrensel anlamda kabul görmüş iş dünyası fikir ve metotlarını Türkiye kültürüne uyarlayarak paylaşmayı seçtik.

   

  Eğitmenler

  IBS Eğitmen Kadrosu hem akademik bilgi birikimine, hem de uzun yıllar iş hayatı tecrübesine sahip eğitmen ve profesyonellerden oluşmaktadır. Her bir Micro MBA Eğitiminin bir eğitim direktörü bulunuyor. Eğitimlerde, Eğitim Direktörlerine ilham verici yöneticiler konuk konuşmacı olarak eşlik ediyor.

   

  Eğitim Formatı

  Eğitim Programları, gerçek iş dünyasından örnekler ve deneyimler sunan, trend uygulamalarla ve iş networkunuzu de geliştirebileceğiniz bir ortamda gerçekleşiyor. Tüm sertifika programlarında “Yetenek Bazlı Öğrenim” metodu, mikro düzeyde MBA formatında veriliyor.

   

  Eğitim Sertifikaları

  Günümüzde birçok üniversite mezunu var. Ancak çalışanlarını artık sadece ‘üniversite mezunu olma şartı’ çerçevesinde seçmeyen işverenler, organizasyon içerisinde fark yaratıcı niteliklere ve bu nitelikleri destekleyici sertifikalara sahip olan kişilere daha fazla değer veriyorlar. Bu nedenle sertifika eğitimleri giderek önem kazanmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.

  Sertifika eğitimleri çok önemlidir ve işe giriş süreçlerinin olumlu sonuçlanmasında ciddi bir role sahiptir. Örneğin satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren bir firmada iş görüşmesine gideceksiniz diyelim, gerçekte harika bir satışçı olabilirsiniz ama bunu karşınızdaki mülakatçıya kanıtlamanız gerekmektedir. Bu da ancak eğitim sertifikaları ile mümkündür. Önceden almış olduğunuz kişisel gelişim ve eğitim programları sertifikalarını işverene sunarak diğer rakiplerinizden bir adım öne geçme şansını elde edebilirsiniz.

  İnsanların tercih ettiği sertifika programlarının eğitim düzeylerine ve hitap ettikleri iş alanına göre farklılık gösterdiği günümüzde, kursiyerler daha çok uygulamalı eğitimlere rağbet gösteriyor. Çünkü verimliliğin ön planda tutulduğu bir sertifika programı sayesinde kariyer basamaklarını hızla tırmanan insanlar, kişisel gelişimi bir yaşam tarzı olarak algılayarak hayatlarına adapte ediyorlar.

  Sertifika programları çerçevesinde alınan belgelerin işe alımlarda adayı bir adım öne geçirdiği gerçeğini göz önünde bulundurarak gerçekçi bir iş donanımına sahip olabilirsiniz. Bunun için IBS Türkiye’nin değişik iş kollarına hitap eden eğitim programlarına katılabilirsiniz. Kariyer gelişiminizi hızlandıran bu kurslar sayesinde temelinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

  Kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmak isteyenler ve mevcut potansiyelini güçlendirmek isteyenler için birçok farklı eğitim seçeneği sunan IBS Türkiye sayesinde siz de geleceğe ışık tutan yönetici adayları arasında yer alabilirsiniz.

   

Haber, Duyuru ve Blog