Bilge Adam Akademi

 • Kategori : Bilgisayar ve Yazılım Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.bilgeadam.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | BEŞİKTAŞ
 • Telefon : 444 33 30
 • Adres : Barbaros Bulvarı No:13 Beşiktaş / İSTANBUL
 • Kurs Hakkında :

  Bilge Adam Akademi, geleceğin çalışan profiline ve bireylerin yaşam boyu eğitim döngüsüne yatırım yapmayı ilke edinmiştir. İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler üzerine eğitim veren Bilge Adam Akademi, alanında Türkiye'nin en köklü ve en büyük kurumudur. Binlerce mezunuyla Türkiye'nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumu olan Bilge Adam Akademi, bireysel ve kurumsal eğitimlerini İstanbul, Ankara ve İzmir'deki 6 şubesinde sürdürmektedir.    

  Microsoft tarafından 2002 yılından bu yana 10 kez 'Yılın Eğitim Çözümleri İş Ortağı' seçilen Bilge Adam Akademi, ayrıca Leading Learning Partner Association'ın (LLPA) her biri kendi ülkesinin ​​önde gelen IT eğitim kurumları olan 29 üyesinden biridir.   

  Bilge Adam Akademi; Microsoft, Adobe, Autodesk, Huawei ve VMware gibi endüstrinin her biri kendi alanında lider markalarının Türkiye'deki yetkili eğitim merkezidir. Bilge Adam ayrıca Microsoft’un Learning, Data Platform, Application Development, Collaboration and Content, Messaging, Communications, Cloud Platform ve Datacenter yetkinliklerine sahiptir.    

  Bilge Adam Akademi, dünya standartlarındaki eğitim altyapısı ve öğrencisine sunduğu ayrıcalıklı kariyer hizmetleriyle Türkiye'nin dijital geleceğini şekillendiren başlıca kurumlar arasındadır. Eğitimler; uygulamaya dayalı bir model, güncel içerikler ve güçlü bir altyapı ile konforlu sınıf ortamlarında gerçekleştirilir.     

  Bilge Adam Akademi, Bilişim Grubu'nun diğer iş birimlerinde edindiği kurumsal tecrübelerini tüm eğitimlerinde değerlendirir. Bilişim sektöründeki gelişmeler ve sektör ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Akademi eğitim içerikleri, mezunların sektöre adaptasyonunu kolaylaştırır.​     

  Neden Bilge Adam?

  -20 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumu
  -Sektör ve uygulama tecrübesine sahip eğitmenler
  -En son teknolojileri kapsayan güncel içeriklerle uygulama temelli eğitim
  -Şirketlerin ihtiyacına yönelik, uzmanlarca hazırlanan müfredat
  -İşletmeler tarafından kabul gören uluslararası sertifikalar
  -CIO'lar, bilgi işlem müdürleri, ajans yöneticilerince tanınan bir kurum olması
  -Ömür boyu süren Bilge Adam networküne dahil olma imkânı
  -%80'i üniversite öğrencisi veya mezunu olan nitelikli katılımcılar

Haber, Duyuru ve Blog