sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

Çiçek Akademisi Çiçekçilik Kursu

 • Kategori : Hobi Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.cicekakademi.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | KADIKÖY
 • Telefon : 0216 445 46 52
 • Adres : Bağdat cad. No: 524 Bostancı/Istanbul
 • Kurs Hakkında :

  Atölye çalışmalarımız 
  1- Mevsim Çiçekleri Tasarımı Atölyesi
  2- Saksı Çiçekleri Atölyesi
  3- Minimal Tasarımlar Atölyesi
  4- Tailor Made (Kişiye özel) Atölyesi
  5- Bonsai Tasarımı Atölyesi
  6- Kurumsal Workshop olarak 6 e ayrılmaktadır.

  Mevsim Çiçekleri Tasarımı Atölyesi
  Atölyemizde seradan yeni toplanmış erengüller, laleler, frezyalar,sümbüller ve egzotik yapraklardan oluşan (mevsime göre bağlı olarak değişebilmektedir) neşeli ve şık bir mevsim buketi tasarlamak için buluşuyoruz. Öncelikle yeni toplanmış çiçeklerimizin temizliğini ve budama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Eğitmenimiz çiçekler hakkında ve genel çiçek bakımı hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra hemen uygulamaya geçiyoruz. Sizi istediğiniz çiçekleri seçmekte özgür bırakıyoruz.. Ee tabi tasarımınız konusunda da özgürsünüz. Eğitmenimiz sadece ufak dokunuşlarla sizi motive olmanıza yardımcı oluyor. Tasarımınızı farklı bağlama teknikleri öğrenerek son haline getiriyoruz. Eğitim sonunda çiçeğinizi size hediye etmemizle birlikte günün en anlamlı anlarını yaşamış oluyoruz. 

  Saksı Çiçekleri Atölyesi
  Atölyemizde seradan yeni alınmış topraklı çiçeklerimiz ile (sümbüller, laleler,açelyalar ve orkideler vb..) ilk önce tanışıyoruz. Güneş, su, nem gibi hayati konularda bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Çiçeklerimizi kaplarından çıkarıp toprağını havalandırıyoruz. Atölyemizde hazır bulunan egzotik ve farklı saksılarımıza ekim işlemi gerçekleştiriyoruz. Bakımını yaptıktan sonra farklı stillerde dekoratif bir hale getiriyoruz. Eğitim sırasında amacımız toprağı ve çiçeği hissetmek ve çiçeğiniz ile sizin aranızda duygusal bağ kurmak.. Eğitim sonunda çiçeğinizi size hediye etmemizle birlikte günün en anlamlı anlarını yaşamış oluyoruz. 

  Minimal Tasarımlar Atölyesi 
  Evinizde, iş yerinizde masanızın üzerinde kendi bahçenizi yaşatmak ister misiniz? Yeni yılın trendi teraryum ve sukulent ile yepyeni tasarımlar için atölyemize bekliyoruz. Eğitimimiz yüksek miktarda endorfin içerir. Katılmanız tavsiye edilir. 

  Tailor Made (Kişiye özel) Atölyesi
  Kişiye özel eğitimimiz daha önce düşünülmeyen daha önce tasarlanmayan daha önce gönderilmeyen bir çiçeği kişiye özel beraberce tasarladığımız bir zaman dilimidir. Konseptimiz en geç 1 hafta önceden konu ve içerik olarak amaç anlaşılarak başlanır. Örn: Doğum günü, Evlilik yıldönümü ,Evlilik teklifi gibi sevgi dolu durumlar. 

  Bonsai Tasarımı Atölyesi 
  Kökenini Doğu Asya'dan alan pek çok uğraş gibi bonsainin de el becerisinden öte bir felsefesi var. Bu felsefeye hakim olmak, bonsai kültürün bir parçası hakkında bilgi edinmek çoğu bonsai meraklısı için hem ilgi çekici hem de yol gösterici olacak. 

  Kurumsal Workshop 
  Kurumların talebine göre ister kendi mekanlarında isterlerse de kendi atölyemizde yapmış olduğumuz, feminen yada maskülen olmayan tamamiyle insani duyguların öne çıktığı bir atölye.. Kurum içi kan akışını hızlandırır. 
   

Haber, Duyuru ve Blog