sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

İzgören Akademi

 • Kategori : Kişisel Gelişim Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.izgorenakademi.com
 • İl / İlçe : ANKARA | ÇANKAYA
 • Telefon : 0312 419 80 88
 • Adres : Mutlukent Mahallesi, Angora Bulvarı, 2010 Sokak, No: 68 Beysukent/Çankaya/Ankara
 • Kurs Hakkında :

  Eğitimler

  İş dünyasının hızla değişen dinamiklerini takip etmek, değişikliklere ayak uydurmak, kurumunuzun pozisyonunu piyasa şartlarına göre doğru konumlandırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. İzgören Akademi 1996 yılından bugüne taşıdığı tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için doğru çözümleri üretebilecek eğitim programları düzenlemektedir. Aşağıdaki başlıkların her biri alanında uzmanlaşmış, teorik bilgilerin yanısıra pratik iş dünyasına ilişkin bilgi düzeyleri yüksek olan uzmanlarımız tarafından kurumunuza özel hazırlanmış, uygulamalarla paylaşımın en üst boyutta yaşandığı, güncel ve pratik bilgilerden oluşan, Türkiye gerçekleriyle birebir örtüşen eğitimlerdir. Eğitimlerimiz kurumların aynı alanda bütünsel gelişimini sağlayabilmek için modüller haline getirilmiştir. Bununla birlikte tespit etmiş olduğunuz ihtiyaçlar dahilinde eğitim ve seminerlerimizi tek tek de alabilirsiniz.

  Bireysel Eğitimler

  Günümüz iş dünyasında sadece üniversite eğitimi ile veya alaylı olarak edinilmiş akademik bilgilerin yeterli olmadığı kuşku götürmez bir gerçektir. İş dünyası, kendisini uzmanlaşmak istediği alanda geliştirmiş ve güncel bilgilerle donatmış kişileri tercih etmektedir. Kariyeriniz ile ilgili planlar yaparken özellikle uzmanlaşmak istediğiniz alan ile ilgili sürekli öğrenmeyi ve gelişimi hedeflemeniz gerekmektedir. İzgören Akademi, 1996’dan bu yana onbinlerce katılımcıya kişisel gelişiminde destek vermenin yanı sıra, kariyerlerine de yön vermede yardımcı olmaktadır. Paket programlarımız, günümüz dinamiğini yakalayacak, iş dünyasında iddialı birer isim olacak kişilere sağlam bir temel oluşturmaktadır. Eğitmen Akademisi programı ile bir meslek kazanma imkanı bile sunmaktadır. Gelişimiz için bizi izleyin. Memnun kalmadığınız takdirde paranızı iade ediyoruz.

   

  Eğitmen Akademisi

  1997 yılından bugüne 20’den fazla kez düzenlenen Eğitmen Akademisi, eğitmen olmak isteyen profesyonellerin bu işi meslek olarak yapabilmelerini sağlayacak bir eğitim ve kariyer paketidir. Kendi eğitim şirketini kurmak, bağımsız eğitmenlik yapmak, mevcut işinde eğitmenlik yapmak, sunum kalitesini arttırmak isteyen kişiler için uygun bir programdır.

  Her bir başlık belirtilen alanda kişiyi uzmanlaştırmak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte eğitmen akademisi kapsamındaki tüm programlar bir bütünü oluşturup, profesyonel eğitmen yetiştirmeyi amaçlar.

  Beceri geliştirme programlarının amacı eğitmenlik için gerekli olan bilgi ve becerilerin kazandırılmasının yanı sıra, eğitmen adaylarının ihtiyaçlarının saptanması ve kariyer gelişim haritasının çıkartılmasıdır.

  İçerik aktarım programları ise ilgili eğitimin tüm içerik ve uygulamalarının aktarıldığı programlardır. Sonrasında katılımcılar, eğitimin tüm içerik ve uygulamalarının kullanım haklarına sahip olurlar.

  Danışmanlık hizmeti tamamen eğitmen adayının ihtiyacına göre belirlenen birebir çalışmalardır.

  Uygulama atölyeleri eğitmenlerin kariyerleri için ihtiyaç duyabilecekleri başlıklardan oluşmaktadır.

  Tecrübelerimiz Eğitmen Akademisi programları ile kendinize yaptığınız bu yatırımın karşılığını ortalama 2 yıl içerisinde alabileceğinizi göstermiştir.

Haber, Duyuru ve Blog