sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

British Side İngilizce Kursu-Beşiktaş

 • Kategori : Yabancı Dil Kursları
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.britishside.com
 • İl / İlçe : İSTANBUL | BEŞİKTAŞ
 • Telefon : 0212 327 27 01
 • Adres : Cihannüma Mahallesi Barbaros Bulvarı No. 91 - Beşiktaş/İstanbul
 • Kurs Hakkında :

  Sektörde lisan eğitiminde en kaliteli kurslardan biri olarak anılmamızda, yönetici ve eğitmenlerimizin bugüne kadarki kurumsal tecrübelerini British Side'a yansıtmaları önemli rol oynamıştır. Öğrencilerimiz ise uzun yıllardır bizimle devam etmektedirler. Dolayısıyla eğitim ve eğitmen kalitemizi sürekli olarak eski eğitimlerimizle karşılaştırabilme imkanına sahip olduklarından British Side eğitimlerinin her geçen yıl çok daha üst düzeyde olduğu yönünde onur verici dönütler almaktayız. Bu nedenledir ki, British Side olarak kendimize, öğrencilerimizin alışkın oldukları eğitim standardını sürekli kılmayı, eğitim ve eğitmenlerimizi sektörün gerektirdiği yenilik ve gelişmelere adapte etmeyi hedef koymuş bir kurumuz. British Side olarak misyonumuz donanımlı eğitmenler ile modern mekanlarda kaliteli eğitim vermektir.

  Yurt dışında ise Cambridge Üniversitesi'nin sınav merkezi olarak seçilmemiz,  Quality English organizasyonuna Türkiye'den ilk üye olarak kabul edilmemiz ve British Council ile IELTS sınavlarının kurumumuzda yapılması konusunda anlaşmamız bizler açısından gurur verici gelişmeler. British Side'ın tercih edilmesinde (kurumsal veya bireysel) daha önce servislerimizi kullanan katılımcılarımızın tevsiyeleri rol oynuyor.Bu gelişmeler, British Side eğitim kadrosunun yurt içi ve yurt dışındaki firmaların yüksek beklentilerine karşılık verdiği ve eğitim kalitesinin takdir edildiği anlamına geliyor.

  Quality English

  Kendimize hedef belirlediğimiz ve hiçbir şekilde taviz vermediğimiz kalitemiz, sektörde takdir görmekte, yurt içinde ve yurt dışında çok önemli kurumlarla işbirliği  yapmamıza olanak sağlamaktadır.Ülkemizde kurumsal ve bireysel anlamda ingilizce eğitimine ihtiyaç duyan katılımcıların aklına gelen ilk seçenek British Side olmaktadır.Kaliteli eğitmen ve kaliteli eğitimden ödün vermeme konusunda kararlı olan British Side artık yurtdışında da tanınıyor. Ağırlıklı olarak İngiltere'deki kaliteli okulları bünyesinde bulunduran ve dünyada bazı ülkelerde belli kriterlerdeki dil okullarını bünyesine alan Quality English Türkiye'den sadece British Side'i üye olarak kabul etti.

Haber, Duyuru ve Blog