sikiş numaraları - orospu numarası - seks hattı - sex sohbet

Netiş Meslek Kursu Ankara

 • Kategori : Mesleki Kurslar
 • Kampanya ve Fırsatları : Fırsat bulunmamaktadır.
 • Website : www.netismeslekkursu.com
 • İl / İlçe : ANKARA | ÇANKAYA
 • Telefon : 0312 442 65 85
 • Adres : Yukarı Dikmen Mh. Aleksandır Dubçek Cad. 25/A Çankaya-ANKARA
 • Kurs Hakkında :

  NET İŞGÜCÜ YETİŞTİRME,İSTİHDAM PROJELERİ VE HİZMET SERVİSLERİ FİRMASI

            Dünya hızla refah toplumuna doğru gitmektedir. Önümüzdeki 20 yıl içinde insanlar günde sadece 3 ila  4 saat çalışacak, uluslar arası geçerlilik ve  nitelikte    en az  3- 4 meslek sahibi olacak, bunu  3  veya 4 işyerinde yarı zamanlı (Part-time) icra edecek ve dünyada mesai kavramı yok olacaktır.”  Ünlü Fortuna Dergisi yazarı Alvin Toffler Future Shock adlı kitabın da aynen bunları söylemektedir. Acaba  gelecekte günde sadece 3-4 saat çalışmak suretiyle  3 ila 4 meslek sahibi olmak için 3 veya 4 üniversite bitirmek zorunda mı kalacağız.
   

            Günümüzde bile uluslar arası geçerlilik ve standartlarda herhangi bir mesleğin yatay eğitim kurumlarında normal öğrenim süresi ortalama 100 - 200 saattir. Bu ise insan ömründe sadece 25 ila 45 güne tekabül etmektedir. Dolayısıyla okullarda veya fakültelerde yıllarca vakit israf etmeden kişiler bir yıl içinde piyasada geçerli en az 5 ila 6 meslek sahibi olabilmektedirler. 

   
                                                     İŞSİZLİK, İSTİHDAM ve MESLEKİ EĞİTİM İLİŞKİSİ ….! 

            İşsizlik; uluslar arası geçerlilik  ve standartlarda herhangi bir mesleğe sahip olamama yanında  bireysel işgücü arzının mal  ve hizmet piyasasına organize şekilde sunulamamasıdır. İstihdam ise herhangi bir mesleğin uluslar arası standartlarda öğrenilip  işgücü piyasasındaki alıcılara organize şekilde arz edilebilmesidir.

            Bugün için dünyada teknoloji know-how üretim merkezi ile  sermaye dolaşım know-how merkezi olan bir çok ülke vardır. Fakat global çaplı işgücü know-how üretim merkezi olan bir ülke henüz yoktur.
  Gelecekte; dünyanın potansiyel büyük firmaları, global çaplı iş organizasyonları, kriz yönetimi ve nitelikli iş gücü yetiştirme projelerinde yoğunlaşacaklardır.

            Dünya haritasının tam ortasında bulunan; günümüzde bile kuşların ve insanların doğal göç yolu güzergahındaki binlerce yıllık kriz yönetimi ve organize etme becerisi genlerine sahip insanları nedeniyle Türkiye; uluslar arası yasal işgücü yetiştirme ve know-how merkezi olmaya aday en yakın ülkedir.
  Keza; global çapta nitelikli işgücü know-how merkezi olacak bu ülke  aynı zamanda gelecek  yüz yılın  en önemli ekonomi güvenlik ve strateji belirleyicisi olacaktır.Bu doğrultuda Net İşgücü Yetiştirme Hizmet Servisleri ve İstihdam Projeleri firması; kendisine ait  ve projelerin odağındaki T.C.Ankara-Çankaya Özel Netiş Meslek Kursu vasıtasıyla uluslar arası  reel piyasa şartlarında Türkiye ve dünyanın diğer ülkelerinde kişilere; mesleki eğitim, mikro üretim ve istihdam projeleri yoluyla yeni meslekler ve kalıcı iş temin ettirmektedir.Ayrıca, şahıslar, firmalar, kooperatifler ve vakıflarla yapılan işbirliği protokolleri ile atıl duran, apolitik uluslararası mikro sermaye ye dayalı yüksek kar marjı içeren, direkt üretim ve istihdam sağlayıcı uygulanabilir, sürdürülebilir Alternatif Hizmet,Turizm, Tarımsal ve Sanayi Odaklı Mikro Üretim -İstihdam Projeleri yürütmektedir. 

Haber, Duyuru ve Blog